Rezultate

Categorie: baieti ski alpinism OPEN

Loc categorie Nume Timp Loc general
01 Siviu Bălan 1.03.04 01
02 Rareș Manea 1.04.57 02
03 Radu Stanciu 1.06.50 03


Categorie: baieti ski alpinism < 35 ani

Loc categorie Nume Timp Loc general
01 Vlad Dobre 1.09.44 04
02 Vlad Spiru 1.10.19 05
03 Cătălin Clinciu 1.15.15 07
04 Dan Spulber 1.20.35 10
05 Andrei Cristian Pop 1.20.59 11
06 Razvan Tache 1.23.20 13
07 Bogdan Dobre 1.33.47 19
08 Emanuel Dobrinoiu 1.37.08 23
09 Cosmin Obogeanu 1.40.22 26
10 Adrian Spînu 1.41.09 28
11 Dragos Matei 1.57.25 33
12 Cristian Vasile 1.59.24 34
13 Andrei Munteanu 2.07.04 37
14 Dorian Hodorogea 2.07.15 38
15 Andrei Olariu 2.11.52 39


Categorie: baieti ski alpinism > 35 ani

Loc categorie Nume Timp Loc general
01 Ioan Neagoe 1.14.37 06
02 Răzvan Georgescu 1.16.02 08
03 Mihai Constantenec 1.24.48 14
04 Ferenz Korodi 1.25.37 15
05 Waldemar Vaum 1.31.41 17
06 Cosmin Bucsa 1.32.03 18
07 Dan Surducan 1.34.03 20
08 Horatiu Campian 1.36.32 22
09 Bogdan Boja 1.38.04 24
10 Nemes Szabolcs 1.40.18 25
11 Cătălin Toda 1.40.53 27
12 Eduard Astilean 1.43.05 29
13 Vlad Butnariu 1.53.03 30
14 Puskas Karoly 1.54.46 31
15 Dorin Vieru 1.59.49 35
16 Victor Vasluian 2.05.45 36

Categorie: fete ski, open

Loc categorie Nume Timp Loc general
01 Gianina Tănase 1.18.57 09
02 Alexandra Dobre 1.21.49 12
03 Andreea Dan 1.26.29 16
04 Carmen Găliţeanu 1.34.59 21
05 MIhaela Diaconescu 1.54.58 32
06 Mihaela Spita 2.22.27 40
07 Corina Sava 2.26.52 41

 

Categorie: baieti alergare OPEN

Loc categorie Nume Timp Loc general
01 Gyorgy Szabolcs-Istvan 0.58.04 01
02 Cristian Stotz 1.00.48 02
02 Andrei Preda 1.00.48 02


Categorie: baieti alergare < 35 ani

Loc categorie Nume Timp Loc general
01 Andrei Balasan 1.07.50 07
02 Veaceslav Popa 1.08.06 09
03 Samuel Lungu 1.08.38 11
04 Bogya Gergely 1.10.44 13
05 Alexandru Bârlădianu 1.11.13 14
06 Adrian Neculaes 1.11.45 15
07 Ilyes Lorand 1.13.28 16
08 Nyiro Sandor 1.13.29 17
09 Mihai Husleag 1.14.15 18
10 Andrei Ţale 1.14.28 19
11 Cosmin Podariu 1.14.38 20
12 Daniel Rosioru 1.15.12 21
13 Bogdan Niculae Scheau 1.15.36 22
14 Bogdan Iacob 1.16.36 23
15 Adrian Ciociu 1.18.40 24
16 Alexandru Duiculeasa 1.18.46 25
17 Cătălin Coltea 1.22.40 28
18 Stefan Pantila 1.22.56 29
19 Theodor Manolache 1.43.47 42
20 Eugen Tinca 1.49.33 49
21 Emil Moise 1.52.42 50
22 Iuliu Gabriel Bassula 2.01.04 52
23 Bogdan Antohe 2.35.00 60


Categorie: baieti alergare > 35 ani

Loc categorie Nume Timp Loc general
01 Alin Flavius Tanase 1.04.15 04
02 Ilyes Ferencz 1.05.06 05
03 Nicu Jinga 1.08.04 08
04 Stefan Dan 1.08.09 10
05 Gheorghe Blajiu 1.08.57 12
06 Eugen Nicolae Frîncu 1.19.58 27
07 Mihail Marius Chioaru 1.22.57 30
08 Gothard Jozsef 1.23.56 31
09 Valentin Bărbat 1.26.21 32
10 Dorin Grigoras 1.29.26 33
11 Mircea Mociran 1.38.23 34
12 Ovidiu Scutelnicu 1.39.16 35
13 Bogdan Eugen Ionita 1.39.28 36
14 Ionut Cioban 1.39.38 37
15 Adrian Epureanu 1.39.45 38
16 Dan Coanda 1.39.52 39
17 Adi Marian Stan 1.41.40 41
18 Radu Măciucă-Veres 1.44.37 45
19 Cristian Falevici 1.49.17 47
20 Gabriel Drilea 1.49.33 48
21 Mihai Ionescu 2.06.08 53
22 Liviu Mihai Sima 2.18.29 56
23 Renato Mandache 2.24.58 57
24 Liviu Botos 2.28.44 59


Categorie: fete alergare, open

Loc categorie Nume Timp Loc general
01 Iulia Găinariu 1.07.27 06
02 Ingrid Mutter 1.19.51 26
03 Laura Mamina 1.40.28 40
04 Cristina Handrea 1.44.17 43
05 Aida Zodie 1.44.18 44
06 Georgiana Popa 1.47.29 46
07 Andra Sălan 1.56.29 51
08 Izabela Bassula 2.07.21 54
09 Ionela Paunica 2.16.14 55
10 Claudia Vasile 2.27.08 58

 

 

INFO/NEWS / CONDITII de PARTICIPARE / REGULAMENT / TRASEU / INSCRIERI / REZULTATE